Nasze salony

Biżuteria męska

Biżuteria ugruntowała się w naszych głowach jako element kobiecych stylizacji, ale mimo tego mężczyźni nie stronią od jej noszenia.

Biżuteria męska podkreśla stylizację

Męska biżuteria może podkreślić stylizację oraz dodać jej elegancji i oryginalności. Już w starożytności mężczyźni podkreślali swój status nosząc męską biżuterię, a spinki do mankietów zyskały niesamowitą popularność w XIX wieku. Mimo wielu spekulacji złote spinki do mankietów nie przestają być modne. Mężczyźni nadal wybierają coraz odważniejsze propozycje spinek do mankietów. Bogate wzornictwo biżuterii męskiej pozwala na dopasowanie jej zależnie od okazji. Spinki do mankietów są świetnym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby oraz na uroczystości jak osiemnastka.

Dobrze dobrana biżuteria męska będzie idealnie podkreślać i uwidaczniać charakter mężczyzny, który ją nosi.

Męska biżuteria od Łyko

Męska biżuteria pracowni jubilerskiej Łyko jest wykonana z najwyższej jakości materiałów, jak złoto w trzech kolorach oraz w towarzystwie kamieni szlachetnych. W Łyko oferujemy szeroki wybór męskiej biżuterii stworzonej przez mistrzów jubilerstwa.

Korzystamy z plików cookies. W każdej chwili możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w naszej Polityce prywatności.