Nasze salony

Biżuteria na zamówienie – stwórz dla siebie coś unikalnego

Szukasz doświadczonych doradców, którzy pomogą Ci zaprojektować spersonalizowaną biżuterię? Zapraszamy do naszych salonów we Wrocławiu – skorzystaj z naszej pomocy, zadzwoń i umów się na spotkanie.

+48 71 791 30 59


BIŻUTERIA NA ZAMÓWIENIE ETAP I: ANALIZA WYMAGAŃ

Spotkajmy się i opowiedz nam o swoich oczekiwaniach, a my w naszej pracowni zrealizujemy zlecenie od samego projektu po gotowy wyrób. Na wstępie porozmawiamy o Twoich potrzebach i zrealizujemy bazowy szkic w naszej pracowni. Dobierzemy materiał, rodzaj kamieni i wymiary.

Z pasją spełnimy nawet najbardziej skomplikowane marzenie jubilerskie!

BIŻUTERIA NA ZAMÓWIENIE ETAP II: ROZPOCZĘCIE PRAC

Na tym etapie na podstawie rozmowy z etapu I
i wstępnego szkicu rozpoczynamy pracę nad biżuterią, doprecyzowując wspólnie szczegóły projektu. Na koniec wprowadzamy zmiany, poprawki i ostatnie szlify. Twoje zadowolenie i satysfakcja jest dla nas kluczowa. Pracujemy z klientami ramię w ramię, by sprostać najbardziej skomplikowanym projektom, tworząc indywidualną biżuterię, dopasowaną do ich osobowości.

BIŻUTERIA NA ZAMÓWIENIE ETAP III: PROJEKT 3D

W przypadku akceptacji wizualizacji rysunkowej przez klienta przechodzimy do projektu 3D, czyli tworzymy projekt komputerowy, który będzie dokładną wizualizacją zaakceptowanego wcześniej zamówienia. Wiemy, że wykonana biżuteria będzie służyła naszym klientom na lata, dlatego stawiamy na jakość i nowoczesną technologię. Klient na tym etapie może podejrzeć projekt, który szczegółowo wizualizuje jak zamówiona biżuteria będzie finalnie się prezentować. Na projekcie są widoczne kolory i inne elementy biżuterii, dzięki którym wzorowo oddają wygląd zamówionego produktu.

BIŻUTERIA NA ZAMÓWIENIE ETAP IV: REALIZACJA

Nasze autorskie wyroby jubilerskie są realizowane za pomocą nowoczesnych metod produkcyjnych. Tak powstaje niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju projekt na twoje specjalne zamówienie. W naszej pracowni, która istnieje od 1989 roku dzieje się magia – to tu łączymy i osadzamy wybrane przez klientów metale i diamenty, tworząc niepowtarzalny projekt biżuterii.

Zaufaj nam – stworzymy dla Ciebie coś wyjątkowego!

BIŻUTERIA NA ZAMÓWIENIE EFEKT KOŃCOWY

Jesteśmy do twojej dyspozycji
na każdym etapie tworzenia.
Przez cały proces pomagamy, doradzamy, by wypracować wymarzoną, spersonalizowaną biżuterię.

Skontaktuj się z nami i wspólnie pomożemy ci wyrazić siebie poprzez biżuterię. Porozmawiajmy o twoich marzeniach – złóż wstępne zamówienie:

+48 71 791 30 59

Biżuteria na zamówienie w salonach Łyko we Wrocławiu


Jubiler Łyko funkcjonuje we Wrocławiu od ponad trzydziestu lat łącząc tradycję, nowoczesność i wiedzę naszych poprzedników z najnowocześniejszymi osiągnięciami złotnictwa. Mamy ogromne doświadczenie w tworzeniu biżuterii na zamówienie takiej jak pierścionki naszyjniki, bransoletki i kolczyki.

Realizacje biżuterii na zamówienie wykonywane są w naszej pracowni przy ulicy Kościuszki 103/2U we Wrocławiu. Każde zamówienie przygotowujemy zgodnie z zasadami sztuki jubilerskiej, ale to wskazania klienta są dla nas najważniejszymi, dlatego do każdego zamówienia podchodzimy z należytą starannością. Efektem jest wymarzona przez klienta lub klientkę obrączka ślubna, wisiorek czy kolczyki, których estetyka zachwyca i z których nasi klienci są niezmiennie zadowoleni.
Pierścionki zaręczynowe na zamówienie


Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny może być dzień, w którym zakochany mężczyzna prosi ukochaną kobietę o rękę. Dbamy więc o to, by na owej ręce, dłoni, na palcu pojawił się wyjątkowy pierścionek zaręczynowy, który będzie dowodem nie tylko wielkiej miłości, ale także świetnego poczucia estetyki!


Naszyjniki na zamówienie


Nie ulega wątpliwości, że odpowiednio wykonany naszyjnik może być jednym z najpiękniejszych przedmiotów, jakie danej osobie przyjdzie nosić. Szyja jest tą częścią ciała, która dosłownie i w przenośni łączy całe ciało z głową, cielesność z umysłowością. Jej piękno jest niepodważalne, dlatego naszyjnik na zamówienie będzie świetnym pomysłem na owo podkreślenie. Cudny naszyjnik z imieniem na zamówienie będzie natomiast doskonałym prezentem dla kogoś, kto jest nam wyjątkowo bliski.


Bransoletki na zamówienie


Kamienie szlachetne nie od dziś budzą ogromną fascynację i nieustające zaciekawienie nie tylko jubilerów czy użytkowników biżuterii zdobionej takimi kamieniami, ale także ludzi nauki, sztuki i przedstawicieli wielu innych dziedzin. Diamenty czy rubiny świetnie wyglądają na bransolecie ze złota. Naszym klientom oferujemy więc bransoletki z kamieniami szlachetnymi na zamówienie, dzięki czemu biżuteria ta może przybierać kształt wymarzony przez osobę, która ją zamawia, dostosowany do jej indywidualnych potrzeb i upodobań.


Obrączki na zamówienie


Ślub to wielkie wydarzenie w życiu każdego człowieka. Jednym z kluczowych momentów zaślubin jest oczywiście wymiana obrączek między panem młodym a panną młodą. W naszym zakładzie jubilerskich we Wrocławiu przygotowujemy również obrączki na zamówienie, dzięki czemu ta wyjątkowa chwila zostanie przypieczętowana w przepięknym, pozostającym na długo w pamięci stylu!


Kolczyki na zamówienie


Nasza pracownia jubilerska wykonuje na zamówienie nie tylko obrączki, naszyjniki czy bransoletki, ale także kolczyki. Wspaniała biżuteria wykonana na zamówienie w naszym zakładzie jubilerskim będzie niepodobna do żadnej innej, absolutnie wyjątkowa i należąca wyłącznie do tej osoby, która ją zamówiła. Kolczyki zostaną wykonane zgodnie z wymaganiami i wskazówkami, aby ich estetyka pozostawała nieskazitelna nie na długo, ale na zawsze.
Unikatowe dodatki na zamówienie


Pamiętaj, że w Łyko jesteśmy w stanie wykonać nie tylko klasyczną biżuterię, ale również wiele atrakcyjnych dodatków i przedmiotów codziennego użytku ze złota. W portfolio realizacji mamy sztylety do kopert, spinki do mankietów, spinki do banknotów i wiele innych. Napisz do nas, nasi eksperci chętnie pomogą Ci w realizacji Twoich marzeń o unikalnej biżuterii i dodatkach na zamówienie.

Korzystamy z plików cookies. W każdej chwili możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w naszej Polityce prywatności.