Nasze salony
biżuteria dla zakochanych

Biżuteria na walentynki – wyjątkowy prezent dla ukochanej osoby

Nadchodzące święto zakochanych to świetna okazja do wyznania miłości ukochanej osobie, a także do podtrzymania miłosnego czaru w trwającym związku. Niezależnie od tego, czy zaliczasz się do pierwszego, czy drugiego przypadku – biżuteria na walentynki to jeden z upominków, które robią największe wrażenie na drugiej połówce. Jednak jaką dokładnie biżuterię najlepiej wybrać z takiej okazji?

Prezent od serca

Najpiękniejsza biżuteria dla zakochanych to taka, której motyw przewodni nawiązuje właśnie do miłości. Z tego powodu warto wybrać kolczyki na walentynki zdobione rubinami, których czerwień od razu przywodzi na myśl gorące uczucie. Równie piękne przesłanie niesie pierścionek z kamieniem szlachetnym w kształcie serca albo krzyżującymi się wstęgami na wzór znaku nieskończoności. To uniwersalne symbole ukochanych, jednak możesz także posłużyć się znajomością gustu swojej ukochanej osoby. W ten sposób dasz wyraz temu, jak dobrze znasz swoją drugą połówkę.

Wyjątkowa biżuteria na walentynki dla niej

Najbardziej klasyczny, a nierzadko również najbardziej pożądany prezent na walentynki dla niej to właśnie biżuteria. Niezależnie od tego, czy planujesz kupić kolczyki, czy pierścionek na walentynki – warto postawić na wysokiej jakości biżuterię znanej i cenionej na rynku marki. W ofercie salonów jubilerskich Łyko znajdziesz pierścionki, naszyjniki i bransoletki wykonane ze szlachetnych materiałów, takich jak białe, żółte lub różowe złoto. Zależnie od wybranego modelu biżuteria jest zdobiona diamentami, cyrkoniami i kamieniami szlachetnymi. Doskonałą propozycję stanowi bransoletka na walentynki z żółtego złota wysadzana rubinami.

Biżuteria męska na walentynki dla niego

Wbrew pozorom biżuteria na walentynki to gustowny prezent nie tylko dla kobiet, ale także dla mężczyzn. Planując prezent na walentynki dla niego, warto wziąć jednak pod uwagę odmienne, męskie upodobania. Panom, którzy preferują elegancki ubiór, do gustu przypaść mogą w szczególności spinki do mankietów. Stanowczego charakteru nada im zdobienie szlachetnymi onyksami. Zależnie od indywidualnych preferencji swojego ukochanego wybierz spinki z białego albo żółtego złota.

Zobacz te produkty: 

  1. Bransoletki
  2. Biżuteria męska
  3. Kolczyki
  4. Zawieszki i naszyjniki
Powrót
Korzystamy z plików cookies. W każdej chwili możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w naszej Polityce prywatności.