Nasze salony
Wzór: 101.023

Pierścionek z białego złota z diamentem w szlifie szmaragdowym

Pierścionek wykonany w białym złocie z centralnie osadzonym unikatowym diamentem w szlifie szmaragdowym. Całość kompozycji wzbogacono o dodatkowe trzy brylanciki rozłożone symetrycznie po obu stronach kamienia głównego. Podkreślają jego piękno, blask oraz dodają szyku.


Kamień centralny: diament w szlifie szmaragdowym 0,66 ct VS1/F
Kamienie boczne: brylanty 6 x 0,03 ct VS2-SI1/G
Materiał: białe złoto próby 585

Każdy wyrób możemy wykonać na indywidualne zamówienie i dopasować do potrzeb klienta.


Porozmawiajmy o twoich oczekiwaniach – skorzystaj z pomocy naszych doświadczonych doradców. Niezależnie, czy interesuje cię gotowy model, czy zaprojektowanie spersonalizowanej biżuterii, nasz konsultant jest do Twojej dyspozycji. Każdy model można dopasować względem materiału (złoto: klasyczne żółte, różowe, białe; platyna), próby (w przypadku złota 585/750; platyna 999) oraz kamieni. W naszej pracowni posiadamy obszerną gamę kamieni kolorowych jak i diamentów w różnych czystościach i barwach. W oparciu o wielopokoleniowe doświadczenie oraz powierzone Nam zaufanie wspólnie postaramy się urzeczywistnić Twoją spersonalizowaną wizję.

Skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów lub odwiedź nas w naszym sklepie.

Odwiedź nasze salony stacjonarnie

Każdy nasz salon posiada inną unikatową ofertę. Jesteśmy dostępni w godzinach:
Salony jubilerskie otwarte są od 9:00-21:00.
Pracownia jubilerska od 10:00-18:00.

Korzystamy z plików cookies. W każdej chwili możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w naszej Polityce prywatności.