Nasze salony
Wzór: 101.054

Pierścionek z białego złota z diamentami w szlifie łezki

Fantazyjny pierścionek wykonany w białym złocie z wysadzaną do połowy brylantami obrączką. Kompozycja została wzbogacona o dwie diamentowe łezki, których nowoczesną oprawę podkreślono pasmami wysadzanymi brylantami, a całość formy zaprojektowano w duchu nowoczesnego designu.


Kamienie centralne: diamenty w szlifie łezki 2x0,61 ct VS/G
Kamienie boczne: brylanty o łącznej masie 0,36 ct VS/H
Materiał: białe złoto próba 750

Każdy wyrób możemy wykonać na indywidualne zamówienie i dopasować do potrzeb klienta.


Porozmawiajmy o twoich oczekiwaniach – skorzystaj z pomocy naszych doświadczonych doradców. Niezależnie, czy interesuje cię gotowy model, czy zaprojektowanie spersonalizowanej biżuterii, nasz konsultant jest do Twojej dyspozycji. Każdy model można dopasować względem materiału (złoto: klasyczne żółte, różowe, białe; platyna), próby (w przypadku złota 585/750; platyna 999) oraz kamieni. W naszej pracowni posiadamy obszerną gamę kamieni kolorowych jak i diamentów w różnych czystościach i barwach. W oparciu o wielopokoleniowe doświadczenie oraz powierzone Nam zaufanie wspólnie postaramy się urzeczywistnić Twoją spersonalizowaną wizję.

Skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów lub odwiedź nas w naszym sklepie.

Odwiedź nasze salony stacjonarnie

Każdy nasz salon posiada inną unikatową ofertę. Jesteśmy dostępni w godzinach:
Salony jubilerskie otwarte są od 9:00-21:00.
Pracownia jubilerska od 10:00-18:00.

Korzystamy z plików cookies. W każdej chwili możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w naszej Polityce prywatności.