Nasze salony

Kolczyki z różowego złota

Kolczyki z różowego złota w salonach jubilerskich Łyko we Wrocławiu

Kolczyki to ponadczasowy element biżuterii, który dzięki wielu możliwościom formy może przybierać coraz to inny wygląd. Odpowiednio dobrane potrafią wydobyć walory urody oraz podkreślić rysy i owal twarzy. Delikatne kolczyki na sztyfcie doskonale sprawdzą się w codziennych, praktycznych stylizacjach, z kolei awangardowe propozycje będą doskonałym dopełnieniem wieczorowych kreacji.

Kolczyki z różowego złota to idealna propozycja dla nowoczesnych i romantycznych kobiet

Kolczyki z różowego złota sprawdzą się idealnie jako element codziennej i prostej stylizacji, ale i jako zwieńczenie wieczorowych kreacji. Jeśli masz wrażenie, że Twojej sukni czegoś brakuje, dobierz do niej odważne kolczyki z różowego złota w nowoczesnej formie wachlarzy z diamentami, a od razu wprowadzisz blask i nadasz kreacji szyku i elegancji. Odważnym kobietom proponujemy duże kolczyki z różowego złota o ekstrawaganckich kształtach w towarzystwie kamieni szlachetnych takich jak kamień księżycowy. Kolczyki to element biżuterii, który sprawdzi się idealnie jako prezent, ze względu na mniejsze nacechowanie emocjonalne. Warto wtedy zwrócić uwagę na to jaką biżuterię nosi osoba, którą chcemy obdarować tym wyjątkowym prezentem. Kolczyki z różowego złota sprawdzą się idealnie jako kompozycja z naszyjnikiem z różowego złota i bransoletką z różowego złota.

Szeroki asortyment kolczyków z różowego złota

Dzięki szerokiemu asortymentowi gwarantujemy, że znajdziesz idealne kolczyki z różowego złota dla bliskiej osoby. Niech to właśnie one staną się nową obsesją właścicielki. Nasze projekty czerpią inspirację z współczesnych trendów, nie zapominając o klasyce gatunku. Nasi eksperci pomogą przy wyborze kolczyków doskonałych do danego owalu twarzy i pozostałych preferencji. Niezależnie od tego, czy obdarowywana ma buzię okrągła, w kształcie trójkąta, czy bardzo smukłą, doradcy pracowni jubilerskiej Łyko, pomogą dokonać idealnego wyboru. Przy wyborze kolczyków warto pamiętać o rodzaju zapięcia. Wpływa to nie tylko na wygląd kolczyków z kamieniami szlachetnymi, ale i na komfort noszenia. W naszej ofercie posiadamy wkręty, zapięcia angielskie, klipsy i wiele innych. Kolczyki z różowego złota to jednocześnie idealne dopełnienie ślubnej stylizacji. W zależności od naszyjnika, sukni, czy fryzury w naszej pracowni znajdziesz kolczyki idealne na ten dzień. Nasze kolczyki to wyjątkowe i niepowtarzalne jubilerskie dzieła, które wychodzą spod rąk mistrzów naszej pracowni.

Korzystamy z plików cookies. W każdej chwili możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w naszej Polityce prywatności.