Nasze salony

Kolczyki z białego złota

Kolczyki z białego złota w salonach jubilerskich Łyko we Wrocławiu

Kolczyki to jeden z najważniejszych elementów kobiecej biżuterii. Odpowiednio dobrane potrafią wydobyć walory urody oraz podkreślić rysy i owal twarzy. Delikatne kolczyki na sztyfcie doskonale sprawdzą się w codziennych, praktycznych stylizacjach, z kolei awangardowe propozycje będą doskonałym dopełnieniem wieczorowych kreacji.

Kolczyki z białego złota to idealna propozycja dla nowoczesnych kobiet

Kolczyki z białego złota sprawdzą się idealnie jako element codziennej i prostej stylizacji, ale i jako zwieńczenie wieczorowych kreacji. Jeśli masz wrażenie, że Twojej sukni czegoś brakuje, dobierz do niej ekstrawaganckie kolczyki z białego złota w nowoczesnej formie kół z diamentami, a od razu wprowadzisz blask i nadasz strojowi szyku i elegancji. Odważnym kobietom proponujemy duże kolczyki z białego złota o ekstrawaganckich kształtach. Kolczyki to element biżuterii, który sprawdzi się idealnie jako prezent, ze względu na mniejsze nacechowanie emocjonalne przez co są mniej osobistym podarunkiem. Warto wtedy zwrócić uwagę na to jaką biżuterię nosi osoba, którą chcemy obdarować tym wyjątkowym prezentem.

Szeroki wybór kolczyków z białego złota w salonach jubilerskich Łyko

Dzięki szerokiemu asortymentowi gwarantujemy, że znajdziesz idealne kolczyki z białego złota dla ukochanej osoby. Niech to właśnie one staną się obsesją nowej właścicielki. Nasze projekty czerpią inspirację z współczesnych trendów nie zapominając o klasyce gatunku. Nasi eksperci pomogą przy wyborze kolczyków doskonałych do danego owalu twarzy i pozostałych preferencji. Niezależnie od tego, czy obdarowywana ma buzię okrągła, w kształcie trójkąta, czy bardzo smukłą, doradcy pracowni jubilerskiej Łyko, pomogą dokonać idealnego wyboru. Przy wyborze kolczyków warto pamiętać o rodzaju zapięcia. Wpływa to nie tylko na wygląd kolczyków, ale i na komfort noszenia. W naszej ofercie posiadamy wkręty, zapięcia angielskie, klipsy i wiele innych. Kolczyki z białego złota to jednocześnie idealne dopełnienie ślubnej stylizacji. W zależności od naszyjnika, sukni, czy fryzury w naszej pracowni znajdziesz kolczyki idealne na ten dzień. Nasze kolczyki to wyjątkowe i niepowtarzalne jubilerskie dzieła, które wychodzą spod rąk mistrzów naszej pracowni.

Korzystamy z plików cookies. W każdej chwili możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w naszej Polityce prywatności.